Příměstský letní tábor BE BOLD TO SPEAK 25.-29.7.2022! 

14.02.2022

 Letošní rok je ve znamení větších možností cestování ze zahraničí a my jsme plni očekávání, že vše vyjde tak, jak má a v červenci na BE BOLDU přivítáme po dvou letech odmlky opět  mládežníky z UK či USA, aby si naši mladí účastníci tábora BE BOLD mohli zčerstva procvičit vše, co už umí, a nebo co se každý den na táboře naučí, v komunikaci s rodilými mluvčími.

Opět bude pro děti připravený týden plný her, zábavy, učení i slovíček.

  • Tábor probíhá v prostorách NOVÉ NADĚJE JESENÍK a blízkém okolí formou příměstského tábora
  • Možnost přihlášení a více informací na těchto stránkách či emailem na nn.jesenik@email.cz. od 1.března 2022


      BE BOLD TO TRUST!

V našem jazyce BUĎ SMĚLÝ DŮVĚŘOVAT. To je téma letošního Be Boldu. S důvěrou se setkáváme na každém kroku našich životů, od důvěry v rodiče, školu, kam jsme přihlásili naše děti, důvěra ke kosmetice, kterou používáme či židli, na které sedíme...

Letos bychom se s dětmi rádi podívali na pár historických příběhů o odvaze a důvěře, které stále berou dech těm, kteří je čtou. Budeme si o nich povídat jak jinak než v angličtině, ale budou tomu rozumět i ti, kteří zatím umí říct anglicky snad jen HELLO... :- ) Použijeme všechny dostupné prostředky jako je pantomima, scénky, tvoření, sporty venkovní a hry, street dance a vyprávění příběhů ve STORY room, aby nová slovíčka byla ukotvena a zažita s pomocí příběhů Davida a Goliáše, Šadraka, Mešaka a Abednega v ohnivé peci či Daniela ve lví jámě a dalších, kteří důvěřovali Neviditelnému a byli vysvobozováni. A možná si všichni spolu uvědomíme, že i v tomto světě plném třesení a zmatků, nejistot a změn je stále možno spočinout v důvěře. :-)

Každoročně chystáme pro děti na středu "něco jiného", a ani letošek nebude výjimka. 

V pátek odpoledne bychom vás pak velmi rádi pozvali na setkání s našimi lektory i vašimi dětmi, které vám budou chtít ukázat vše, co se naučily či vytvořily ( společné tance, tvoření, názvy týmů i fotky z celého týdne...)

Děkujeme Vám za důvěru a budeme se těšit na setkání s Vámi

Na BE BOLD TO SPEAK 2022 a hlavně na děti se už teď těší všichni z Nové naděje :- ) 

                    PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ