JARNÍ Bazárek "Maminky sobě" 1.7.2022"

05.03.2022

Bazárek je opět vypsaný, tentokrát se na vás těšíme už na začátku prázdnin - 1.července 2022 Do té doby krásné dny plné naděje přejeme :-) 

                     Registrační formulář

Miluju bazárky. :- )

Mimo skvělých zážitků z objevování (tím myslím tu objevitelskou činnost, kdy hledáte přesně toho, co sháníte, a nakupujete to, co vlastně pro své milované ratolesti nepotřebujete, ale zaujalo vás to a to samo o sobě už něco znamená... :- ) je to skvělá příležitost k setkávání se ... Možnost si jen tak na chvíli sednout, nechat děti hrát si v dětském koutku a dát si v klidu třeba kafe ...

No a pro ty z vás, které jste se s bazárkem "Maminky sobě" ještě nesetkaly, bych vás ráda          s chodem bazárku seznámila. 😊 Ať víte, do čeho jdete. :.- )

Jak už název napovídá, tento bazárek je více méně bez prostředníků.

Funguje tak, že si prodávající připraví zboží, které chce nabídnout k prodeji, označí si je, ocení, a pak si je po otevření prodejní místnosti nachystá na stůl (či jiný prodejní prostor), který pro každou prodejkyni / prodejce připravíme (pokud není s pořadatelem bazárku domluven na jiný den či způsob).

Vámi dodaný seznam nám pak pomůže při náhodné ztrátě cenovky ze zboží.

Některé maminky si také - pokud mají oblečení stejných velikostí - označí svůj stůl velkým nápisem třeba DÍVČÍ 116 - 128 apod. Nakupující se tak lépe orientují... : -)

No a to je vše. Můžete zůstat, můžete odejít.

Zboží nakupující zaplatí u naší "pokladny", kde se zároveň vše zapisuje do programu, který velmi zjednoduší přípravu vyúčtování. To díky tomu bude pro vás nachystáno dříve, než si stačíte sbalit neprodané věci. 😊 .

Více k prodeji najdete v našem info plátku "Jak prodávat na bazárku."

Těšíme se na vás :- )

Za pořadatele

Hanka

Bazárek prostě milujeme!